Maté dúšok energie


 Vitajte!

Príjemne sa usaďte a načerpajte energiu s čajom Maté, ktorý Vám dnes predstavím.


Dnes by som Vám rada napísala o tomto zaujímavom čaji MATÉ energia a povzbudenie, ktorý tiež patrí do skupiny wellness čajov od Popradské.

Prichádza jar a možno to už na niekom necháva poznať. Jarná únava, pocit, že všetkých povinností je priveľa, veľa práce a starostí.
Upokojte a naštartujte svoje telo i dušu dúškami čaju MATÉ energia a povzbudenie.

Tento čaj ma lahodnú chuť bylín v kombinácií s jablkom. Pri zaliatí cítite nádhernú vôňu citróna.
Pri popíjaní som cítila čierny čaj a jablko. Popravde tento čaj ma moc neoslovil, no v kategórií wellness čajov mám iných obľúbencov, ale samozrejme každému chutí niečo iné.


V čaji MATÉ energia a povzbudenie sa nachádza okrem maté a jablka aj čierny čaj, ibištek, mäta kučeravá, pražený koreň čakanky, šípka, orech kola, semeno guarany a listy černíc. Čo myslíte zaujímavá kombinácia však? 
Maté - zlato indiánov alebo cezmína paraguajská je posvätná rastlina z Južnej Ameriky. Nazýva sa zlatom indiánov, pretože ju odpradávna poznali a verili, že im dodáva zázračnú silu. 

Preto si nenechajte ujsť ani vy v šálke čaju Maté zázračnú silu a doprajte telu povzbudenie a energiu.


Maté energia a povzbudenie je čaj, ktorý Vám posilní myseľ, zlepší pamäť a dodá telu viac energie, čím spôsobí lepší výkon a zvýši aktivitu. Ako väčšina wellness čajov sa postará o povzbudenie a zlepšenie vašej imunity a pomôže odbúrať tukové zásoby. Vďaka účinkom maté pomáha pri detoxikácii a vyplavuje škodliviny z tela. Dodá Vášmu  telu mnoho antioxidantov, minerálov a vitamínov. 

Mám pre Vás tip ako si môžte vychutnať tento osviežujúci čaj a to jednoducho, že ho necháte trochu vychladiť, nakrájate si jabĺčko a citrón a to zalejete týmto čajom. Pre mňa fantastický, osviežujúci nápoj, v ktorom sa zvýrazní presne to čo treba. Ovocná chuť čaju a aróma. Ak si chcete vychutnať tento čajík kliknite TU a doprajte svojmu telu ten správny dúšok energie.

A nezabudnite povzbudiť svoje telo správnym dýchaním a pohybom. V tomto na Vás myslí aj popradské a vždy má pre Vás pripravené jednoduché cviky na opačnej strane škatuľky.

Tak do čajíčkovania.


Ako si dopĺňate energiu vy? Máte nejaké tipy? Budem rada ak mi napíšete.

Pekný deň
Tatiana